Головна > Текстові публікації
14 липня 2017, 10:36

Голова Комітету – про підсумки шостої сесії парламенту

 Голова Комітету з питань транспорту Ярослав Дубневич так підсумував роботу колег за півроку:

«З лютого по липень, поки тривала сесія, парламент відзначився чималою кількістю законів та законодавчих ініціатив. Є про що сказати й нашому Комітету. Не можу не відзначити Закон України Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації, який підготував Комітет з питань транспорту та яка була прийнята в березні».

 

Загалом протягом  минулої сесії Комітет провів вісім засідань, серед яких одне – виїзне. Охоплено всі напрямки та галузі транспортної сфери: це стосується й роботи водного транспорту, й дорожнього господарства, й діяльності ПАТ «УЗ» тощо.

На засіданнях розглянуто 50 питань, з яких майже половина – по контролю за виконанням законів та постанов. Подано на розгляд 10 питань з висновком головного комітету, а також подані попередні висновки на 9 законопроектів до головного комітету. Проведено 20 конференцій, семінарів та круглих столів. Опрацьовано 1079 листів та звернень.

 «На жаль, з політичних міркувань депутати під час шостої сесії не підтримали цілу низку законів, на які чекала та чекає транспортна галузь,-- відмітив Яросла Дубневич.-- Хотілося б сподіватись, що з вересня парламент буде працювати більш конструктивно та важливі транспортні закони будуть ним підтримані».