20 квітня 2018, 17:45

В Комітеті з питань транспорту пройшов Круглий стіл з обговорення законопроекту про Внутрішній водний транспорт

Обговорення вів голова Комітету Ярослав Дубневич.

Участь у ньому взяли майже 40 учасників: народні депутати - члени Комітету, народні депутати – члени Межфракційного депутатського об'єднання «За розвиток річок України», фахівці – представники Секретаріату Комітету, а також –представники Мінінфраструктури, підприємств галузі (АМПУ, «Морська пошуково-рятувальна служба», АСК «Укррічфлот»), представники бізнесу та бізнес-асоціаціацій, Європейської Бізнес-Асоціації, а також – іноземні учасники: представники ЄС та ЄБРР в Україні, були присутні також представник посольства Нідерландів та радник з інфраструктури Департаменту держказначейства США.

Дискусія тривала майже три години й завершилась конструктивно: більшість думок було почуто. Такому плідному результату передувала кропітка підготовча робота Комітету над законопроектом. Секретаріат в стислі терміни опрацював понад 200 сторінок зауважень та пропозицій, які надійшли під час підготовки законопроекту. У тому числі і зауваження, які надійшли цього тижня до Комітету від Міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток річок України» .

За результатами нинішнього Круглого столу головуючій доручив секретаріату Комітету підготувати кінцеву редакцію комітетського законопроекту – з урахуванням обговорень та прийнятих рішень.

Законопроект буде заслухано на засіданні Комітету 16 травня й підготовлено до винесення на повторне перше читання в сесійну залу.

Отже, важка та кропітка робота над одним з найважливіших у транспортній галузі законопроектів вийшла на фінішну пряму. Сфера внутрішнього водного транспорту має всі шанси вже найближчим часом отримати свій закон – максимально якісний, виважений, конструктивний.