27 червня 2018, 09:15 ( Секретаріат Комітету )

Привітання голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослава Дубневича з Днем Конституції

 

22 роки тому сталася епохальна подія:  Верховна Рада України прийняла Основний Закон – Конституцію України. Історичному голосуванню вранці 28 червня 1996 року передувала ціла доба безперервної роботи депутатів у сесійній залі. А перед тим – довга та кропітка праця великої команди фахівців над проектами головного закону країни, яка тривала кілька років.

Наша Конституція визнана міжнародними експертами одним з найкращих конституційних документів у світі. Вона стала гарантом незалежності і соборності молодої держави, закріпила ідеали справедливості та рівності, що сповідують всі демократичні суспільства, проголосила верховенство права, виступила на захисті прав і свобод кожного громадянина.

Ми, українці, маємо щодня забезпечувати неухильне виконання Основного закону – в ім я подальшої розбудови нашої державності. Адже реальне втілення конституційних прав і свобод у життя залежить від кожного з нас.

Напередодні урочистого дня бажаю всім членам Комітету ВРУ з питань транспорту, всім колегам-парламентарям, всім українським родинам миру, добра, благополуччя й злагоди!

Зі святом!

 

Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту                     Дубневич Я.В.