Повідомлення

Перейти до розділу
13 липня 14:32
Фінальне засідання Комітету перед канікулами пройшло конструктивно
докладніше
11 липня 19:00
Таксистів викликали на діалог докладніше
05 липня 21:17
ПРЕС-АНОНС докладніше
19 лютого 19:14
Курс на Європу: у Комітеті обговорили з представниками ЄС перспективи імплементації європейського законодавства у транспортній галузі України докладніше
09 січня 10:30
Результативний 2017-й та перспективний 2018-й: підсумки та плани Комітету з питань транспорту докладніше
07 грудня 17:02
Європейський напрямок – якісні закони докладніше
09 листопада 14:53
Комітет на черговому засіданні підтримав три важливі законопроекти докладніше
27 жовтня 20:55
Зеленого світла в дорозі, безпеки й миру! – привітання Голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослава Дубневича з Днем автомобіліста й дорожника

 

докладніше
05 жовтня 09:15
Час рішучих дій: на засіданні Комітету з питань транспорту депутати підняли цілу низку невідкладних питань докладніше
21 вересня 16:05
Засідання Комітету з питань транспорту 20 вересня: плідно й конструктивно
докладніше
14 липня 10:36
Голова Комітету – про підсумки шостої сесії парламенту докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
20 червня 2017, 15:10

Прес-реліз: Що гальмує річки України?

Завтра на спільному виїзному засіданні Комітетів ВР з питань транспорту і з питань промислової політики та підприємництва депутати розглянуть долю законопроектів, які мають стати ключовими для річкової галузі.

Тема засідання: «Розвиток внутрішніх водних шляхів та підтримка суднобудівної галузі України». На порядку денному – три головні теми: розвиток суднобудування в Україні, напрями реформування органів управління річковим транспортом, та—розвиток внутрішніх водних шляхів.

Річковий комерційний флот України – надзвичайно перспективний напрямок транспортної галузі. Він здатен щороку перевозити до 8-9 тон вантажів і  має цілу низку переваг перед іншими видами  вантажоперевезень. Насамперед – економічність. Адже річковий транспорт вп ятеро економічніший за автомобільний та в півтора рази – за залізничний транспорт. Однак цей вид транспорту не задіяно в повній мірі. Збільшенню обсягу перевезень річкою перешкоджають декілька факторів: недосконалість  законодавства, застаріла портова інфраструктура, нестача спеціалізованих терміналів тощо.

Ці та інші питання буде розглянуто завтра, 21 червня, під час виїзного засідання, яке відбудеться на судні «Ракета». Серед учасників заходу: голова Комітету з питань транспорту Ярослав Дубневич, керівник секретаріату Комітету Наталія Пушкаренко та члени секретаріату Комітету, а також – голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, народний депутат Андрій Вадатурський, інші народні депутати – члени названих Комітетів. Очікуються представники Міністерства інфраструктури України на чолі з замміністра Віктором Довганем. Висловили побажання взяти участь також керівники головних підприємств галузі: Райвіс  Вецкаганс (в.о. голови ДП «Адміністрація морських портів України»), Сергій Бомчак (директор ДП «Адміністрація річкових портів»), Микола Верещака (в.о. начальника ДП «Укрводшлях»), представники бізнесу: Олексій Вадатурський (генеральний директор СП «НІБУЛОН»), Володимир Клименко (GR-директор СП «НІБУЛОН»).