Повідомлення

Перейти до розділу
13 липня 14:32
Фінальне засідання Комітету перед канікулами пройшло конструктивно
докладніше
11 липня 19:00
Таксистів викликали на діалог докладніше
05 липня 21:17
ПРЕС-АНОНС докладніше
09 січня 10:30
Результативний 2017-й та перспективний 2018-й: підсумки та плани Комітету з питань транспорту докладніше
07 грудня 17:02
Європейський напрямок – якісні закони докладніше
09 листопада 14:53
Комітет на черговому засіданні підтримав три важливі законопроекти докладніше
27 жовтня 20:55
Зеленого світла в дорозі, безпеки й миру! – привітання Голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослава Дубневича з Днем автомобіліста й дорожника

 

докладніше
05 жовтня 09:15
Час рішучих дій: на засіданні Комітету з питань транспорту депутати підняли цілу низку невідкладних питань докладніше
21 вересня 16:05
Засідання Комітету з питань транспорту 20 вересня: плідно й конструктивно
докладніше
14 липня 10:36
Голова Комітету – про підсумки шостої сесії парламенту докладніше
29 березня 17:07
Делегація Світового банку високо оцінила діяльність парламентського Комітету з питань транспорту докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
08 грудня 2016, 15:34

Новий рік зустрінемо в Кракові!

Вчорашнє засідання парламентського Комітету з питань транспорту пройшло надзвичайно жваво – незважаючи на те, що тривало понад три години. «Героєм дня» стало ПАТ "Укрзалізниця". Левова частина питань була присвячена саме йому.

Найперше: щодо прийняття мораторію на примусове стягнення з ПАТ "Укрзалізниця"  боргів, які виникли у підприємств, що зараз знаходяться в зоні АТО, або в зоні військових дій. Передусім, ДП "Донецька залізниця". Комітет одноголосно підтримав мораторій на примусове стягнення боргів та списання коштів з ПАТ "Укрзалізниця". 

Сподіваємось, цей законопроект знайде підтримку у колег – сьогодні він буде розглядатись в парламенті. До речі, планувалось, що стоятиме першим, але через низку невирішених бюджетних питань голосування за законопроекти, підготовані нашим Комітетом , відтерміновується на декілька годин.

Обговорили  й рішення спільного виїзного засідання з Комісією інфраструктури сейму Польщі: продовжити маршрут Інтерсіті+ Київ-Львів зі Львова до Перемишля. Залізниця цілком може конкурувати з автоперевізниками, якщо ціна квитка знизиться до 5-7 євро. Ініціативу підтримано. Сподіваємось, що всі, хто бажає, зможуть зустріти Різдво вже в Кракові та Перемишлі.

Втім, більшість часу було присвячено стану справ власне в самій Укрзалізниці. Якщо в двох словах: нинішній рік виявився для неї критичним – це признав і присутній Войцех Балчун. Відбувся такий собі стрес-тест. Прозвучало багато критичних зауважень на адресу керівництва ПАТ "Укрзалізниця". Комітет взяв озвучену інформацію до відома. Було прийнято рішення дати для виправлення ситуації  керівництву УЗ ще три місяці й заслухати його навесні.  Члени Комітету висловили сподівання, що з нового року ситуація поліпшиться: й потягів стане більше, й вагони будуть охайнішими та новішими, й ціни не дуже шокують.