Повідомлення

Перейти до розділу
27 червня 09:15
Привітання голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослава Дубневича з Днем Конституції докладніше
23 червня 10:30
Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич привітав держслужбовців з їх професійним святом докладніше
22 травня 13:20
23 травня у Комітеті відбудеться засідання, присвячене розгляду низки законопроектів та діяльності ПАТ "УЗ" докладніше
20 квітня 17:45
В Комітеті з питань транспорту пройшов Круглий стіл з обговорення законопроекту про Внутрішній водний транспорт докладніше
19 квітня 17:00
Голова Комітету ВРУ з питань транспорту Ярослав Дубневич відкрив Третій Український інфраструктурний форум докладніше
04 квітня 19:00
Відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань транспорту докладніше
04 квітня 17:37
Комітет ВРУ з питань транспорту прийняв делегацію з Національних зборів Йорданії докладніше
16 березня 16:04
Засідання Комітету 21.03.2018 р. докладніше
19 лютого 19:14
Курс на Європу: у Комітеті обговорили з представниками ЄС перспективи імплементації європейського законодавства у транспортній галузі України докладніше
09 січня 10:30
Результативний 2017-й та перспективний 2018-й: підсумки та плани Комітету з питань транспорту докладніше
07 грудня 17:02
Європейський напрямок – якісні закони докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
29 березня 2017, 17:07

Делегація Світового банку високо оцінила діяльність парламентського Комітету з питань транспорту

 В рамках проекту «Визначення пріоритетів для коридорів автомобільних доріг», що проводиться командою Світового банку, 28 березня відбувся візит до Комітету Верховної Ради з питань транспорту делегації Світового банку на чолі з головним консультантом Петером Краушем. До складу делегації увійшли представники Світового банку: Гозде Ісік – старший спеціаліст з питань транспорту (Турція), Ларрі Оджала -  консультант (Фінляндія), Андрій Шкляр – консультант (Україна), Мегерса Абате – економіст з питань транспорту (Ефіопія).

 

Від імені парламентського Комітету делегацію приймали: Наталія Пушкаренко, завідувач секретаріату Комітету; Микола Горбаха, старших консультант з питань безпеки на транспорті, а також Василь Статкевич, старший консультант з питань автомобільних доріг та автомобільного транспорту.

 

Відбувся плідний діалог в межах означеної теми. Зокрема, делегація Світового банку, який наразі працює над актуалізацією показника індексу ефективної логістики, зацікавилась законодавчими новаціями  в контексті імплементації європейських норм в законодавство України . Зокрема – стосовно запровадження таких норм в сфері вітчизняного комерційного транспорту.

 

Великий інтерес  у представників Світового банку викликала робота над законопроектом № 4683 та його подальша доля.

 

Члени делегації були ознайомлені з особливостями українського ринку перевезень та його перспективами.  Їх надзвичайно зацікавили питання законодавчого врегулювання перевезень (передусім, вантажних)  на сьогодні та в перспективі. Зокрема, піднімались питання ліцензування учасників ринку за європейськими правилами (наразі в Європі ліцензії на перевезення отримують всі без виключення гравці ринку, в Україні – лише комерційні). А також питання впровадження умов допуску на ринок тих чи інших перевізників, забезпечення пасивної та активної безпеки на дорогах та на транспорті тощо.

 

Гості відзначили той суттєвий внесок, який зробив Комітет останнім часом в оновлення українського транспортного законодавства у контексті імплементації норм та законів ЄС.  На завершення зустрічі сторони домовились підтримувати активний діалог надалі та обмінялись актуальними контактами.