Повідомлення

Перейти до розділу
13 липня 14:32
Фінальне засідання Комітету перед канікулами пройшло конструктивно
докладніше
11 липня 19:00
Таксистів викликали на діалог докладніше
05 липня 21:17
ПРЕС-АНОНС докладніше
04 квітня 19:00
Відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань транспорту докладніше
04 квітня 17:37
Комітет ВРУ з питань транспорту прийняв делегацію з Національних зборів Йорданії докладніше
16 березня 16:04
Засідання Комітету 21.03.2018 р. докладніше
19 лютого 19:14
Курс на Європу: у Комітеті обговорили з представниками ЄС перспективи імплементації європейського законодавства у транспортній галузі України докладніше
09 січня 10:30
Результативний 2017-й та перспективний 2018-й: підсумки та плани Комітету з питань транспорту докладніше
07 грудня 17:02
Європейський напрямок – якісні закони докладніше
09 листопада 14:53
Комітет на черговому засіданні підтримав три важливі законопроекти докладніше
27 жовтня 20:55
Зеленого світла в дорозі, безпеки й миру! – привітання Голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослава Дубневича з Днем автомобіліста й дорожника

 

докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
04 квітня 2018, 17:37

Комітет ВРУ з питань транспорту прийняв делегацію з Національних зборів Йорданії

 

04 квітня члени Комітету з питань транспорту на чолі з головою Комітету Ярославом Дубневичем зустрічали делегацію міжпарламентської групи дружби Палати представників Національних зборів Йорданії з Україною.

Йорданські гості висловили щире захоплення розвитком транспортної галузі в Україні. Варто відмітити, що громадський транспорт в Йорданії залишається надзвичайно слабко розвинутим. Йорданці пересуваються переважно приватним автотранспортом, через що на вулицях регулярно трапляються коркові колапси.

За словами іноземних гостей, нині серед державних пріоритетів Йорданії – розвиток туристичного потенціалу країни. Адже ця країна надзвичайно популярна серед християнських паломників. Релігійний та лікувально-оздоровчий туризм – це той напрямок, на якому робить наголос Йорданія та який може бути надзвичайно цікавим також і для України – у контексті наших дружніх міждержавних галузевих взаємин, підкреслили учасники зустрічі.

У ході перемовин йшлося про те, як можна збільшити кількість перельотів до Йорданії з України. За розкладом руху регулярних рейсів, який вже затверджено на літо 2018 року, йорданський напрямок будуть забезпечувати три оператори: Авіакомпанія «Браво» з Жулян (Київ) до Амману й назад (двічі на тиждень), авіакомпанія «МАУ» за маршрутом Київ (Бориспіль) – Амман – Київ (Бориспіль) -  5 разів на тиждень та авіакомпанія «Jordan Aviation» за маршрутом Амман – Київ (Жуляни) – Амман - 2 рази/тиждень (розпочинають з 25.04.2018).

Члени іноземної делегації висловили вдячність членам Комітету за гостинність та продемонстрували готовність до подальшого діалогу на рівні парламентів двох країн. Запропонували також конкретні кроки: запровадити пільги для українських туристів, які будуть подорожувати Йорданією.

Своєю чергою Голова Комітету ВРУ з питань транспорту Ярослав Дубневич запропонував йорданським колегам підготувати конкретні пропозиції до українського парламенту в частині розширення співробітництва як в транспортній сфері, так і в інших сферах: зокрема, освітній, туристичній, культурній тощо.