07 березня 2017, 15:36 ( Секретаріат Комітету )

Привітання Голови Комітету з питань транспорту Ярослава Дубневича з Міжнародним жіночим днем

 

Земля. 

           Перемога. 

                        Надія. 

                                  Свобода  –

Священні поняття.

Жіночого роду.

Стають на коліно

                      могутні мужчини.

Велика родина –

                    як річка нестримна.

 

Весна і любов, зачарована врода –

Красиві поняття.

Жіночого роду.

В красі – ваша мудрість,

В тендітності – сила.

Спасибі за все.

З вами нам пощастило!

 

Любі наші жінки, чарівні колеги!

Найбільшим щастям для нас є те, що ми можемо щодня бачити ваші сонячну вроду. Нас зігріває проміння ваших посмішок. Нас надихає ваше натхнення.

Українському парламенту часто закидають, що в його складі надзвичайно низький відсоток жінок. Так, представниць чарівної статі навіть в нинішньому складі Верховної Ради не так багато, як хотілося б – всього 11%. Хоча це найбільший показник за всю історію українського парламентаризму. В Європі, до речі, кількість жінок в парламентах в середньому досягає 25%.

Можливо, якщо б у нас було більше прекрасних колег, наші законі були б кращими, практичнішими, позитивнішими  -- та приймались би швидше.

В складі Комітету з питань транспорту теж одні чоловіки. Але в кожній законодавчій новації, в кожній нашій перемозі, яку ми отримуємо в залі парламенту, -- жіночі сила й мудрість. Оскільки наш секретаріат, який як раз і працює над вдосконаленням законів, – в переважній більшості жіночого роду.

Спасибі вам, наші чарівні!

Хай в ваших родинах завжди будуть тепло й затишок. Хай вас бережуть й захищають ваші кохані чоловіки. Хай діти завжди будуть здорові й розумні.

Низький вам уклін!