10 вересня 2021, 16:40

Структура Комітету

 

Станом на 10.09.2021 р.

 

Структура Комітету з питань транспорту та інфраструктури

 

Голова Комітету -  Кісєль Юрій Григорович

Перший заступник Голови Комітету  - Клименко Юлія Леонідівна (загальні питання, загальний контроль)

Заступник Голови Комітету -  Крейденко Володимир Вікторович (питання  по контролю за зверненнями громадян, прийом громадян, інші питання, що стосуються роботи з громадянами)

Заступник Голови Комітету - Тищенко Микола Миколайович (питання залізничного транспорту, морського транспорту, річкового транспорту, автомобільного транспорту, авіаційного транспорту, автомобільних доріг та дорожнього господарства, безпеки дорожнього руху, трубопровідного транспорту, поштового зв’язку)

Секретар Комітету – Вацак Геннадій Анатолійович

 

п/п

Назва підкомітету

П.І.Б. Голови підкомітету

 

Члени підкомітету

1.

Підкомітет з питань залізничного транспорту

 

Ковальов Артем Володимирович

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Корявченков Ю.В. Павловський П.І. Пономарьов О.С.

Сухов О.С.

Негулевський І.П.

Клименко Ю.Л.

Бондарєв К.А.

Бондар В.В.

Вацак Г.А.

Величкович М.Р.

Мурдій І.Ю.

Козак В.В.

2.

Підкомітет з питань автомобільного транспорту

 

Негулевський Ігор Петрович

 

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Савчук О.В.

Клименко Ю.Л.

Горенюк О.О.

3.

Підкомітет з питань морського транспорту

 

Васильковський Ігор Ігорович

 

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Ковальов А.В. Негулевський І.П.

Клименко Ю.Л.

Пашковський М.І.

4.

Підкомітет з питань річкового транспорту

Ковальов Артем Володимирович

 

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Васильковський І.І.

Клименко Ю.Л.

Негулевський І.П.

Зуєв М.С.

Бондар В.В.

Вацак Г.А.

5.

Підкомітет з питань авіаційного транспорту

 

Павловський Петро Іванович

 

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Величкович М.Р.

Вацак Г.А.

Негулевський І.П.

Тищенко М.М.

Клименко Ю.Л.

Козак В.В.

Мурдій І.Ю.

6.

Підкомітет з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства

 

Корявченков Юрій Валерійович

 

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Павловський П.І.

Зуєв М.С.

Козак В.В.,

Пашковський М.І. Пономарьов О.С. Негулевський І.П.

Мурдій І.Ю.

Клименко Ю.Л.

Бондарєв К.А.

Горенюк О.О.

Вацак Г.А.

Василів І.В.

7.

Підкомітет з питань безпеки дорожнього руху та безпеки на транспорті

 

Савчук Оксана Василівна

 

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Бондарєв К.А.

Василів І.В.

Негулевський І.П.

Горенюк О.О.

Клименко Ю.Л.

Вацак Г.А.

8.

Підкомітет з питань трубопровідного транспорту

 

Бондарєв Костянтин Анатолійович

 

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Негулевський І.П.

Клименко Ю.Л.

9

Підкомітет з питань поштового зв’язку

 

Зуєв Максим Сергійович

 

Тищенко М.М.

Крейденко В.В.

Негулевський І.П.

Клименко Ю.Л.