27 листопада 2019, 12:15

Підкомітет з питань залізничного транспорту Комітету з питань транспорту та інфраструктури 27 листопада 2019 року провів засідання щодо обговорення законопроектів «Про залізничний транспорт» (реєстр. № 1196, 1196-1)

Підкомітет з питань залізничного транспорту Комітету з питань транспорту та інфраструктури 27 листопада 2019 року провів засідання щодо обговорення законопроектів «Про залізничний транспорт» (реєстр. № 1196, 1196-1).

У засідання взяли участь  народні депутати - члени Комітету з питань транспорту та інфраструктури, представники Міністерства інфраструктури України та АТ «Укрзалізниця».

На засіданні було обговорено питання соціально – економічного характеру, профспілкові питання, та щодо погашення кредиторської заборгованості у сфері залізничного транспорту у разі прийняття закону.

Членами підкомітету з питань залізничного транспорту наголошено на необхідності отримання детальних фінансових, економічних розрахунків наслідків впровадження реформ у залізничній галузі.

Акцентовано увагу на необхідності посилення соціального діалогу з персоналом галузі, захисту інтересів держави та громадян.