10 січня 2024, 15:37

10 січня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури

 

10 січня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури за участі керівництва Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України, АТ «Укрпошта» та інших запрошених осіб.

Народні депутати України розглянути пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до Закону України «Про поштовий зв'язок» щодо дії міжнародних договорів і порядку використання зброї персоналом операторів поштового зв'язку (№ 3500-ІХ від 22.11.2023) та прийняли рішення створити в Комітеті з питань транспорту та інфраструктури робочу групу щодо напрацювання редакції змін до Закону стосовно порядку та умов застосування і використання зброї персоналом операторів поштового зв'язку.

Окрім народних депутатів України - членів Комітету, участь у робочій групі візьмуть представники Офісу Президента України, Мінінфраструктури, МВС, Національної поліції України та АТ «Укрпошта».

Також в ході засідання були затверджені кандидатури до складу постійних делегацій Верховної Ради України у парламентських органах міжнародних організацій. Відповідні пропозиції надіслані Голові Верховної Ради України.

Народні депутати України на засіданні Комітету розглянули та затвердили перелік законопроектів, які пропонується  включити в проект порядку денного одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та План роботи Комітету з питань транспорту та інфраструктури на одинадцяту сесію Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий - липень 2024 р.).