25 січня 2024, 17:56

25 січня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури

25 січня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури за участі керівництва та представників Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Президента України, Національної поліції України, АТ «Укрпошта».
Під час засідання Комітет розглянув напрацьовану Робочою групою редакцію змін до Закону про внесення змін до Закону України «Про поштовий зв'язок» щодо дії міжнародних договорів і порядку використання зброї персоналом операторів поштового зв'язку (№ 3500-ІХ від 22.11.2023) (законопроект реєстр.№ 8423 від 06.02.2023) відповідно до пропозицій Президента України.

Члени Комітету одноголосно ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до положень статті 135 Регламенту Верховної Ради України, прийняти пропозиції Президента України та остаточний текст відповідних положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про поштовий зв'язок» щодо дії міжнародних договорів і порядку використання зброї персоналом операторів поштового зв'язку» (№ 3500-ІХ від 22.11.2023) і Закон в цілому.
На засіданні народні депутати запропонували включити представників від Комітету з питань транспорту та інфраструктури до складу постійних делегацій Верховної Ради України.
Також під час засідання Комітетом були розглянуті нагальні питання діяльності транспортної галузі України, зокрема, щодо критичної ситуації, пов’язаної з діяльністю метрополітену у місті Києві внаслідок зупинення станцій на Оболонсько-Теремківській лінії метрополітену.