Повідомлення

Перейти до розділу
21 березня 14:39
Верховна Рада ухвалила Закон України щодо дерегуляції господарської діяльності у галузі цивільної авіації. докладніше
06 лютого 15:11
Звіт про роботу Комітету з питань транспорту та інфраструктури за період 8 сесії 9 скликання (вересень 2022 р. – лютий 2023 р.) посилання...
29 грудня 09:23
Звіт про роботу Комітету з питань транспорту та інфраструктури за 2022 рік посилання...
11 квітня 10:58
10 квітня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
09 квітня 14:21
8 квітня 2024 року відбулась спільна координаційна зустріч керівництва та членів Комітету з питань транспорту та інфраструктури із представниками Світового банку докладніше
22 лютого 09:13
21 лютого 2024 року відбулось засідання підкомітету з питань автомобільного транспорту Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
19 лютого 17:06
19 лютого 2024 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
25 січня 17:56
25 січня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
10 січня 15:37
10 січня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
20 грудня 16:58
20 грудня 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
09 листопада 09:24
08 листопада 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
29 січня 2016, 12:26

Члени Комітету

 

 

ПІБ депутата

 


робочий

 

  каб.

 

Дубневич Ярослав Васильович

Dubnevych.Yaroslav@rada.gov.ua

 

255-34-71 пр.

255-33-58 ф.

 

928

БПП

Білий Олексій Петрович

Bilyi.Oleksii@rada.gov.ua

 

 255-34-55

911

ОБ

Васюник Ігор Васильович

Vasiunyk.Ihor@rada.gov.ua

 

255-37-29

933

НФ

Гусак Володимир Георгійович

Husak.Volodymyr@rada.gov.ua

 

255-34-54

 

909

ОБ

Діденко Ігор Анатолійович

Didenko.Ihor@rada.gov.ua

 

255-34-91

922

“Самопоміч”

Євтушок Сергій Миколайович

Yevtushok.Serhii@rada.gov.ua

 

255-34-69

925

“Батьківщина”

Кадикало Микола Олегович

Kadykalo.Mykola@rada.gov.ua

 

255-34-67

923

НФ

Козир Борис Юрійович

Kozyr.Borys@rada.gov.ua

 

255-22-12 пр.
255-34-44

901

БПП

Корчик Віталій Андрійович

Korchyk.Vitalii@rada.gov.ua

 

255-34-68

 

924

НФ

Лінько Дмитро Володимирович

Linko.Dmytro@rada.gov.ua

 

255-34-59

914

РП О.Ляшка

Макар’ян Давид Борисович

Makarian.David@rada.gov.ua

 

255-34-50

913

БПП

Остапчук Віктор Миколайович

Ostapchuk.Viktor@rada.gov.ua

 

255-38-02

919

“Ек.розвиток”

Побер Ігор Миколайович

Pober.Ihor@rada.gov.ua

 

255-35-59
255-29-22
ф.

918

БПП

Пономарьов Олександр Сергійович

Ponomariov.Oleksandr@rada.gov.ua

 

255-38-66
255-25-79

921

“Воля народу”

Сольвар Руслан Миколайович

Solvar.Ruslan@rada.gov.ua

 

255-34-75 пр.

255-20-52 ф.

 

903

932

БПП

Сугоняко Олександр Леонідович

Suhoniako.Oleksandr@rada.gov.ua

 

255-34-52

906

БПП

Урбанський Олександр Ігорович

Urbanskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 255-34-70

902

БПП

Шаповалов Юрій Анатолійович

Shapovalov.Yurii@rada.gov.ua

 

255-31-78

912

“Воля народу”

Шкіря Ігор Миколайович

Shkiria.Ihor@rada.gov.ua

255-34-61

255-23-66

255-39-36 ф.

 

917

“Ек.розвиток”