12 грудня 2019, 10:00

11 грудня 2019 року відбулось засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури

11 грудня 2019 року відбулось засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури. В засіданні взяли участь народні депутати України, керівництво та представники Міністерства інфраструктури України, представники НАБУ, представники Представництва ЄС в Україні.

Члени Комітету розглянули проекти Законів про внутрішній водний транспорт (реєстр.№ 1182, реєстр.№ 1182-1, реєстр.№ 1182-2).

Законопроєктами реєстр. № 1182, реєстр. № 1182-1, реєстр. № 1182-2 пропонується правове врегулювання правовідносин в галузі внутрішнього водного транспорту та встановлення економічних та організаційних засад діяльності внутрішнього водного транспорту.

Народні депутати рекомендували Верховній Раді України:
- проект Закону України «Про внутрішній водний транспорт» (реєстр. № 1182) за результатом розгляду повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання;

 - проект Закону України «Про внутрішній водний транспорт»  (реєстр. № 1182-1 від 06.09.2019 р.) за результатом розгляду направити до головного комітету для підготовки на повторне перше читання;

- проект Закону України «Про внутрішній водний транспорт» (реєстр. № 1182-2 від 24.09.2019 р.) включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради України IX скликання та за результатом розгляду повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Також народними депутатами був розглянутий проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України, реєстр.№ 2424.

Основним завданням законопроекту є визначення на законодавчому рівні особливостей справляння державного збору за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України.

Члени Комітету одноголосно рекомендували Верховній Раді України включити його до порядку денного другої сесії Верховної Ради України IX скликання та за результатом розгляду прийняти за основу та в цілому.

Також народні депутати рекомендували Верховній Раді України за результатом розгляду прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку ринку внутрішніх перевезень авіаційним транспортом, реєстр.№ 2425.