02 червня 2021, 17:15

02 червня 2021 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

02 червня 2021 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.

Участь у заході взяли народні депутати України, керівництво та представники Міністрерства інфраструктури України.

Верховна Рада України 04 березня 2021 року прийняла за основу проект Закону України про внесення змін до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо організації пасажирських перевезень, реєстр.№ 4376-1 від 16.11.2020, поданий народними депутатами України Горенюком О.О., Савчук О.В.та іншими.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04.03.2021 № 1326-IX Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури доручено доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури підготовлено порівняльну таблицю до проекту Закону України з урахуванням 11 пропозицій і поправок, від 8 суб’єктів права законодавчої ініціативи, поданих до другого читання.

Проектом передбачається приведення порядку організації пасажирських перевезень автомобільним транспортом органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою.

Члени Комітету після розгляду та обговорення питання підтримали рішення Підкомітету з питань автомобільного транспорту щодо поданих до законопроекту поправок і пропозицій та одноголосно прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект в другому читанні та в цілому.

Також народні депутати розглянули та рекомендували повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання законопроект щодо змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», щодо перерозподілу видатків Державного агентства автомобільних доріг України, реєстр. № 5354, яким пропонується скорочення видатків Державному агентству автомобільних доріг України на 6,5 млрд.грн., та спрямувати їх Міністерству охорони здоров’я України на бюджетну програму № 2301270 - проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.