07 жовтня 2021, 09:21

6 жовтня 2021 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

6 жовтня 2021 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури за участі народних депутатів України, керівництва та представників Міністерства інфраструктури України.

Члени Комітету заслухали та обговорили питання реформування Державної служби України з безпеки на транспорті та актуальних проблем її функціонування.

На засіданні були розглянуті додаткові пропозицій першого заступника Голови Комітету Клименко Ю.Л. до доопрацьованого Комітетом проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів» (реєстр.№1193-1). Народні депутати прийняли рішення внести на розгляд Верховної Ради України законопроект, підготовлений і доопрацьований Комітетом з питань транспорту та інфраструктури на повторне перше читання, у новій редакції.

Також члени Комітету розглянули проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів» (реєстр.№ 4168) і альтернативний проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів» (реєстр.№ 4168-1). Народні депутати рекомендували Верховній Раді України за результатом розгляду прийняти в першому читанні за основу законопроект  реєстр.№ 4168 з пропозиціями, які були висловлені на засіданні, а законопроект № 4168-1 - відхилити. Відповідні пропозиції вирішено направити Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, який визначено головним з розгляду вказаних законопроектів.

Члени Комітету розглянули проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний захист дітей війни» щодо забезпечення соціального захисту дітей війни (реєстр.№ 5841). Законопроектом пропонується відновити рівень соціального захисту дітей війни шляхом надання пільг на сплату комунальних послуг та відновлення безплатного проїзду зазначеній категорії осіб. За результатом розгляду прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу в першому читанні при наявності фінансового забезпечення.