03 травня 2022, 11:46

Комітет з питань транспорту та інфраструктури повідомляє про відновлення дорожнього господарства


За інформацією Державного агентства автомобільних доріг України продовжуються відновлювальні роботи:

Київська область.

Відкрито рух тимчасовою переправою через річку Ірпінь на Варшавській трасі.

Доїхати до Києва з Гостомеля, Бучі та Бородянки відсьогодні стане простіше. Запрацювала тимчасова переправа через річку Ірпінь на дорозі М-07 Київ - Ковель - Ягодин.

Переправа збудована за два тижні. Ширина мосту становить 8 метрів. Під'їзні шляхи завдовжки 150 та 125 метрів. Рухатися тимчасовою переправою можна в обидва боки.

Міст на трасі М-07, як і більшість на Київщині, було підірвано на початку війни, щоб не дати ворогу просунутись в бік столиці.

Також, за інформацією Київської обласної військової адміністрації, в Київській області вже працює 11 мостів та переправ, а 16 - закінчать зводити у найближчий час.

Збудовано 2 обхідні дороги і по 7 ще ведуть обстеження і розмінування. До кінця травня планується, що всіма мостовими переправами вже можна буде переміщуватися.

До відновлювальних робіт з влаштування тимчасових мостів та споруд, також залучаються ресурси Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту.

Зокрема у Фастівському районі підрозділи ДССТ побудували тимчасову автомобільну дорогу через водотік шляхом укладання залізобетонних конструкцій в річку та влаштування по них автомобільного проїзду.

Житомирська область.

Влаштовується тимчасова переправа на автомобільній дорозі Р-02 Київ - Іванків - Овруч.

Проводяться роботи із влаштування корита дорожнього одягу, розробки ґрунту, влаштування шару основи тимчасового проїзду, ущільнення шару основи.

Об’їзд поблизу зруйнованого мосту спростить пересування для місцевих жителів та дозволить безперешкодно перевозити необхідні вантажі.

Орієнтовний термін завершення робіт - 10 травня. Про відкриття руху буде повідомлено пізніше.

Раніше також, запустили рух переправою на трасі М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський, яку звели поруч із зруйнованим мостом.

Тимчасовий об'їзд фактично є повноцінною ділянкою дороги, він здатний пропускати транспорт одночасно в обидві сторони. Ним може рухатись вантажний транспорт.

Харківська область.

Відновлено проїзд біля 2 зруйнованих мостів на Харківщині, зведено  тимчасові об’їзди 2 штучних споруд на автомобільній дорозі Т-21-11 Чугуїв - Печеніги - Великий Бурлук.

Щодня відбуваються роботи з аварійного ямкового ремонту на дорогах Харківщини.

Станом на сьогодні, більш ніж 100 кілометрів доріг Харківської області очищено від спаленої техніки та інших наслідків вторгнення ворога.

На всіх звільнених територіях, на дорогах та в населених пунктах дорожники працюють лише після ретельного розмінування.