19 червня 2023, 17:11

19 червня 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури

 

         

19 червня 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури за участі керівництва Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури ї представників Департаменту патрульної поліці, Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України.

          На засіданні розглядались питання, що стосуються використання військовими автомобілів з правим розташуванням керма. Народні депутати обговорили проекти законів: про внесення змін до статті 29 Закону України «Про дорожній рух» щодо допуску участі у дорожньому русі транспортних засобів з правим розташуванням керма в період дії воєнного стану (реєстр.№ 9182); про внесення змін до статті 29 Закону України «Про дорожній рух» щодо врегулювання питання участі у дорожньому русі транспортних засобів з правим розташуванням керма, які використовуються при здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації ( реєстр.№ 9182-1); про внесення зміни до статті 29 Закону України «Про дорожній рух» щодо імплементації окремих положень Конвенції про дорожній рух (реєстр. № 9183); про внесення змін до статті 29 Закону України «Про дорожній рух» щодо надання дозволу військовослужбовцям у період дії правового режиму воєнного стану використовувати у дорожньому русі транспортні засоби з правим розташуванням керма (реєстр.№ 9238).

         

Метою усіх чотирьох законопроектів є врегулювання питання участі у дорожньому русі транспортних засобів з правим розташуванням керма та  забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань транспортними засобами з правим розташуванням керма у період нинішнього воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року.

Члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроект реєстр.№ 9238 – прийняти за основу та в цілому  з урахуванням пропозицій Комітету.

            Також прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України проекти законів реєстр.№ 9182, реєстр.№ 9182-1, реєстр. № 9183 – відхилити.