19 вересня 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури

19 вересня 2023, 17:38

 

19 вересня 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

В засіданні Комітету взяли участь народні депутати України, керівництво та представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, АТ “Укрпошта”, представники Національної поліції України.

Члени Комітету обговорили проекти Законів про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв’язок" (щодо врегулювання питання випуску цифрової марки), реєстр.№ 8280 (друге читання) та про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв'язок", реєстр.№ 8423 (друге читання).

Розглянуто порівняльні таблиці до проектів законів до другого читання та ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроекти в другому читанні та в цілому.

Народні депутати розглянули проект Закону про внесення змін до статті 284 Кримінального кодексу України щодо відповідальності капітанів суден за ненадання допомоги людям, які зазнають або зазнали лиха, реєстр.№ 9284.

Метою законопроекту є приведення диспозиції статті 284 Кримінального кодексу України у відповідність до міжнародних договорів та законів України.

Проект акта розроблено у зв’язку з необхідністю забезпечення виконання Україною зобов’язань держави прапора за її міжнародними договорами у сфері судноплавства, виконання законів України у цій сфері, а також сталою всесвітньою практикою надання допомоги людям під час лиха.


Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу.

Також розглядався проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективного використання коштів у період дії воєнного стану, реєстр.№ 9565.

Метою законопроекту є стимулювання економного та раціонального використання коштів державного та місцевого бюджетів, а також коштів підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств.
Після обговорення члени Комітету вирішили рекомендувати Верховній Раді України повернути законопроект суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.