Повідомлення

Перейти до розділу
13 липня 14:32
Фінальне засідання Комітету перед канікулами пройшло конструктивно
докладніше
11 липня 19:00
Таксистів викликали на діалог докладніше
05 липня 21:17
ПРЕС-АНОНС докладніше
14 липня 10:36
Голова Комітету – про підсумки шостої сесії парламенту докладніше
29 березня 17:07
Делегація Світового банку високо оцінила діяльність парламентського Комітету з питань транспорту докладніше
07 березня 15:36
Привітання Голови Комітету з питань транспорту Ярослава Дубневича з Міжнародним жіночим днем
докладніше
24 лютого 15:51
Інформація щодо засідання робочої групи докладніше
27 грудня 17:28
Привітання Голови Комітету з питань транспорту Верховної Ради України Ярослава Дубневича з Новим Роком та Різдвом Христовим докладніше
08 грудня 15:34
Новий рік зустрінемо в Кракові!


докладніше
28 листопада 18:55
Інформація щодо спільного засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради України та Комісії інфраструктури Сейму республіки Польща

 


докладніше
28 жовтня 12:20
Привітання до дня автомобіліста докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
29 січня 2016, 12:26

Члени Комітету

 

 

ПІБ депутата

 


робочий

 

  каб.

 

Дубневич Ярослав Васильович

Dubnevych.Yaroslav@rada.gov.ua

 

255-34-71 пр.

255-33-58 ф.

 

928

БПП

Білий Олексій Петрович

Bilyi.Oleksii@rada.gov.ua

 

 255-34-55

911

ОБ

Васюник Ігор Васильович

Vasiunyk.Ihor@rada.gov.ua

 

255-37-29

933

НФ

Гусак Володимир Георгійович

Husak.Volodymyr@rada.gov.ua

 

255-34-54

 

909

ОБ

Діденко Ігор Анатолійович

Didenko.Ihor@rada.gov.ua

 

255-34-91

922

“Самопоміч”

Євтушок Сергій Миколайович

Yevtushok.Serhii@rada.gov.ua

 

255-34-69

925

“Батьківщина”

Кадикало Микола Олегович

Kadykalo.Mykola@rada.gov.ua

 

255-34-67

923

НФ

Козир Борис Юрійович

Kozyr.Borys@rada.gov.ua

 

255-22-12 пр.
255-34-44

901

БПП

Корчик Віталій Андрійович

Korchyk.Vitalii@rada.gov.ua

 

255-34-68

 

924

НФ

Лінько Дмитро Володимирович

Linko.Dmytro@rada.gov.ua

 

255-34-59

914

РП О.Ляшка

Макар’ян Давид Борисович

Makarian.David@rada.gov.ua

 

255-34-50

913

БПП

Остапчук Віктор Миколайович

Ostapchuk.Viktor@rada.gov.ua

 

255-38-02

919

“Ек.розвиток”

Побер Ігор Миколайович

Pober.Ihor@rada.gov.ua

 

255-35-59
255-29-22
ф.

918

БПП

Пономарьов Олександр Сергійович

Ponomariov.Oleksandr@rada.gov.ua

 

255-38-66
255-25-79

921

“Воля народу”

Сольвар Руслан Миколайович

Solvar.Ruslan@rada.gov.ua

 

255-34-75 пр.

255-20-52 ф.

 

903

932

БПП

Сугоняко Олександр Леонідович

Suhoniako.Oleksandr@rada.gov.ua

 

255-34-52

906

БПП

Урбанський Олександр Ігорович

Urbanskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 255-34-70

902

БПП

Шаповалов Юрій Анатолійович

Shapovalov.Yurii@rada.gov.ua

 

255-31-78

912

“Воля народу”

Шкіря Ігор Миколайович

Shkiria.Ihor@rada.gov.ua

255-34-61

255-23-66

255-39-36 ф.

 

917

“Ек.розвиток”