Повідомлення

Перейти до розділу
22 травня 13:20
23 травня у Комітеті відбудеться засідання, присвячене розгляду низки законопроектів та діяльності ПАТ "УЗ" докладніше
13 липня 14:32
Фінальне засідання Комітету перед канікулами пройшло конструктивно
докладніше
11 липня 19:00
Таксистів викликали на діалог докладніше
20 квітня 17:45
В Комітеті з питань транспорту пройшов Круглий стіл з обговорення законопроекту про Внутрішній водний транспорт докладніше
19 квітня 17:00
Голова Комітету ВРУ з питань транспорту Ярослав Дубневич відкрив Третій Український інфраструктурний форум докладніше
04 квітня 19:00
Відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань транспорту докладніше
04 квітня 17:37
Комітет ВРУ з питань транспорту прийняв делегацію з Національних зборів Йорданії докладніше
16 березня 16:04
Засідання Комітету 21.03.2018 р. докладніше
19 лютого 19:14
Курс на Європу: у Комітеті обговорили з представниками ЄС перспективи імплементації європейського законодавства у транспортній галузі України докладніше
09 січня 10:30
Результативний 2017-й та перспективний 2018-й: підсумки та плани Комітету з питань транспорту докладніше
07 грудня 17:02
Європейський напрямок – якісні закони докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
29 січня 2016, 12:26

Члени Комітету

 

 

ПІБ депутата

 


робочий

 

  каб.

 

Дубневич Ярослав Васильович

Dubnevych.Yaroslav@rada.gov.ua

 

255-34-71 пр.

255-33-58 ф.

 

928

БПП

Білий Олексій Петрович

Bilyi.Oleksii@rada.gov.ua

 

 255-34-55

911

ОБ

Васюник Ігор Васильович

Vasiunyk.Ihor@rada.gov.ua

 

255-37-29

933

НФ

Гусак Володимир Георгійович

Husak.Volodymyr@rada.gov.ua

 

255-34-54

 

909

ОБ

Діденко Ігор Анатолійович

Didenko.Ihor@rada.gov.ua

 

255-34-91

922

“Самопоміч”

Євтушок Сергій Миколайович

Yevtushok.Serhii@rada.gov.ua

 

255-34-69

925

“Батьківщина”

Кадикало Микола Олегович

Kadykalo.Mykola@rada.gov.ua

 

255-34-67

923

НФ

Козир Борис Юрійович

Kozyr.Borys@rada.gov.ua

 

255-22-12 пр.
255-34-44

901

БПП

Корчик Віталій Андрійович

Korchyk.Vitalii@rada.gov.ua

 

255-34-68

 

924

НФ

Лінько Дмитро Володимирович

Linko.Dmytro@rada.gov.ua

 

255-34-59

914

РП О.Ляшка

Макар’ян Давид Борисович

Makarian.David@rada.gov.ua

 

255-34-50

913

БПП

Остапчук Віктор Миколайович

Ostapchuk.Viktor@rada.gov.ua

 

255-38-02

919

“Ек.розвиток”

Побер Ігор Миколайович

Pober.Ihor@rada.gov.ua

 

255-35-59
255-29-22
ф.

918

БПП

Пономарьов Олександр Сергійович

Ponomariov.Oleksandr@rada.gov.ua

 

255-38-66
255-25-79

921

“Воля народу”

Сольвар Руслан Миколайович

Solvar.Ruslan@rada.gov.ua

 

255-34-75 пр.

255-20-52 ф.

 

903

932

БПП

Сугоняко Олександр Леонідович

Suhoniako.Oleksandr@rada.gov.ua

 

255-34-52

906

БПП

Урбанський Олександр Ігорович

Urbanskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 255-34-70

902

БПП

Шаповалов Юрій Анатолійович

Shapovalov.Yurii@rada.gov.ua

 

255-31-78

912

“Воля народу”

Шкіря Ігор Миколайович

Shkiria.Ihor@rada.gov.ua

255-34-61

255-23-66

255-39-36 ф.

 

917

“Ек.розвиток”