Повідомлення

Перейти до розділу
21 березня 14:39
Верховна Рада ухвалила Закон України щодо дерегуляції господарської діяльності у галузі цивільної авіації. докладніше
06 лютого 15:11
Звіт про роботу Комітету з питань транспорту та інфраструктури за період 8 сесії 9 скликання (вересень 2022 р. – лютий 2023 р.) посилання...
29 грудня 09:23
Звіт про роботу Комітету з питань транспорту та інфраструктури за 2022 рік посилання...
20 березня 15:29
20 березня 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
07 лютого 17:38
07 лютого 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
12 січня 16:15
12 січня 2023 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
01 грудня 17:15
01 грудня 2022 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури (вечірнє засідання) докладніше
01 грудня 11:00
01 грудня 2022 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
28 листопада 16:45
28 листопада, відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
03 листопада 14:13
03 листопада 2022 року відбулося засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури докладніше
18 жовтня 17:21
18 жовтня 2022 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
18 листопада 2020, 17:00

18 листопада 2020 року відбулось засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури

18 листопада 2020 року відбулось засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури, в якому взяли участь          народні депутати України, керівництво  та представники Міністерства інфраструктури України, Державіаслужби України.

На засіданні були розглянуті законопроекти, з підготовки яких Комітет з питань транспорту та інфраструктури визначений головним виконавцем.

Народні депутати обговорили проект Закону про внесення змін до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації (реєстр.№ 4110) та перенесли розгляд питання на наступне засідання Комітету.

Також на засіданні розглядався проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України (реєстр.№ 3683).

Метою законопроекту є удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України, що сприятиме ефективному впровадженню у національне законодавство актів Європейського Союзу в галузі цивільної авіації.

Члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України (реєстр.№ 3683) за результатом розгляду прийняти в першому читанні за основу.

В ході засідання народними депутатами обговорювався проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення законодавчого врегулювання у сфері безпілотних повітряних суден цивільної авіації (реєстр.№ 3716).

Основним завданням законопроекту є внесення змін до Повітряного кодексу України в частині виокремлення вимог до безпілотних повітряних суден, їх експлуатації та дистанційних пілотів.

Члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення законодавчого врегулювання у сфері безпілотних повітряних суден цивільної авіації (реєстр.№ 3716) за результатом розгляду прийняти в першому читанні за основу.

Розглядався на засіданні проект Закону про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо додаткових джерел наповнення територіальних дорожніх фондів (реєстр.№ 2779).

Метою законопроекту є закріплення чіткого переліку джерел формування територіальних дорожніх фондів, які створюються у складі спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, міських, сільських та селищних бюджетів, а також бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо додаткових джерел наповнення територіальних дорожніх фондів (реєстр.№ 2779) за результатом розгляду повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Також на засіданні були розглянуті законопроекти, по яким Комітет з питань транспорту та інфраструктури визначений не головним виконавцем та на які Комітет надав пропозиції. Зокрема, прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо додаткових джерел наповнення територіальних дорожніх фондів, реєстр.№ 2780 за результатом розгляду повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Члени Комітету обговорили проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо налагодження залізничного сполучення північних районів Луганської області із загальною мережею української залізниці (реєстр.№ 4145).

Метою і завданням проекту Постанови є вжиття заходів для реалізації проекту із забезпечення залізничного сполучення північних районів Луганської області із загальною мережею української залізниці.

Народні депутати зазначили, що доцільно передбачити у проекті закону про Державний бюджет України на 2021 рік видатки на фінансування не безпосередньо будівництва, а на виконання передпроектних робіт і розроблення проектної документації та запропонували передбачене у пункті 2 проекту Постанови відповідне завдання Кабінету Міністрів України уточнити та скоригувати.

Було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо налагодження залізничного сполучення північних районів Луганської області із загальною мережею української залізниці (реєстр.№ 4145) за результатом розгляду прийняти за основу з урахуваням висловленого зауваження.